Kategorie
Nauka

Większość populacji w Anglii ma przeciwciała przeciwko Covid-19

Covid-19
W Wielkiej Brytanii wciąż jest 25 000 covid19 dziennie, ale liczba ofiar śmiertelnych dramatycznie spadła od szczytu pandemii. Według nowego raportu brytyjskiego Krajowego Biura Statystycznego aż 94,2% dorosłych w Wielkiej Brytanii ma przeciwciała przeciwko Covid19. Około 80,7% populacji Wielkiej Brytanii jest w pełni zaszczepionych, co sugeruje, że pozostałe z 94,2% przeciwciał jest nabywanych w wyniku naturalnego zakażenia koronawirusem.

Ten raport to świetna wiadomość dla Wielkiej Brytanii, która jest na wysokim poziomie, a wskaźniki COVID 19 wynoszą około 25 000 dziennie. Liczba ofiar śmiertelnych była bardzo niska, średnio 81 zgonów 19 osób dziennie w okresie 7 dni. Według Biura Statystycznego

wirus

Liczba przeciwciał dorosłych wzrasta również w Wielkiej Brytanii, z 93,2% w Walii, 89,1% w Irlandii Północnej i 93,5% w Szkocji. Ponownie, jest to częściowo spowodowane wysokimi wskaźnikami szczepień, a częściowo naturalnymi infekcjami.

Wielka Brytania jest jednym z obszarów najbardziej dotkniętych Covid 19 z ponad 6,36 milionami przypadków i ponad 131 000 zgonów od wybuchu pandemii.

Nowy raport z Wielkiej Brytanii powinien podnieść na duchu tych, którzy chcą zwiększyć pandemię Covid 19. Oczywiście Wielka Brytania jest otwarta od wolnego dnia 19 lipca.

„W czterech krajach Wielkiej Brytanii szacowany odsetek osób dorosłych w wieku 25-3 lat, które otrzymały jedną lub więcej szczepionek przeciw COVID-19 wahał się od 82,3% do 90,1%, co stanowi znaczny wzrost od końca maja”. Statystyki krajowe podały w oświadczeniu w czwartek rano.

„Podobny wzrost zaobserwowano w Wielkiej Brytanii w wieku od 16 do 2 lat w czerwcu, przy czym 51,3% do 56,6% zgłosiło co najmniej jedną dawkę COVID 19 w tygodniu po 26 lipca 2021 r. Oświadczenie było kontynuowane.

Moderna została zatwierdzona w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu dla dzieci w wieku 12 lat, ale firma Pfizer została zatwierdzona dla tej grupy wiekowej kilka tygodni temu. Dzieci w wieku poniżej 12 lat nie kwalifikują się jeszcze do szczepionki Covid19 w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych.

Większość dorosłych Brytyjczyków jest szczepiona preparatem AstraZeneca w oparciu o techniki wczesnych szczepień, które nie obejmują platform mRNA Pfizer i Moderna. Ale na dłuższą metę nie powinno to stanowić problemu dla dorosłych w Wielkiej Brytanii. Nowe badania pokazują, że Pfizer jest skuteczniejszy niż AstraZeneca przez kilka tygodni, ale skuteczność Pfizera ma tendencję do zmniejszania się z czasem. BBC, obaj są mniej lub bardziej aktywni. … Takie samo.

Dla jasności wykazano, że szczepionki zatwierdzone przez FDA są skuteczne przeciwko Covid 19 nawet w przypadku wysoce zaraźliwych zmutowanych wirusów delta. Dlatego jeśli nie byłeś zaszczepiony, zrób to jak najszybciej. Nie będziesz chciał żałować rezygnacji ze szczepionki, ponieważ tak wielu ludzi na całym świecie uczy się trudnych sposobów.