Kategorie
Perfumy i kosmetyki

Thierry Mugler Alien: recenzja

Thierry Mugler Alien
Wydawałoby się, że zapach o nazwie takiej jak Alien będzie pachniał bardziej jak eksperyment naukowy niż perfumy dla kobiet! Może tak jest i twórca Obcego, Thierry Mugler jest szalonym naukowcem, który to wymyślił, i to genialnym! Dzięki odważnej i tajemniczej atmosferze krążącej wokół trzech prostych nut, perfumy Thierry Mugler Alien pochodzą z zupełnie innej planety. A ta recenzja wyjaśni, jak daleko to zaszło!

Słusznie uważany za jeden z najbardziej wyjątkowych i popularnych nowoczesnych aromatów dla kobiet ostatniego stulecia, Mugler Alien od wielu lat zadziwia ekspertów i urzeka swoje użytkowniczki. Nieżyjący już projektant, który odważył się wydać te perfumy jest znany z tworzenia wyjątkowych zapachów, grających nieszablonowo. Alien jest szczytem tej kreatywnej zabawy w świecie aromatów. To fenomenalne myśleć o mocy, jaką ta kompozycja przynosi i tajemniczości, jednocześnie zawierając tylko trzy proste nuty. Uwodzicielski jaśmin, błyszczący bursztyn i głębokie drewno! Otóż ​​to! To naprawdę zagadka zapachu!

Ale w jakiś sposób z wiru przestrzeni między tymi trzema nutami powstaje zapach, który jest tak wyjątkowy, że po prostu trzeba go powąchać, aby samemu doświadczyć. To prawie tak, jakby te trzy nuty łączyły się tak, by nie pachniały jak one same, ale zamiast tego stanowiły całość. Alien Mugler jest odważny, bogaty, głęboki, mroczny, tajemniczy, seksowny i nieco ryzykowny! Dla niektórych ta kombinacja prowadzi do wybuchu jaśminu z innego świata. Nie miękkiego, delikatnego białego kwiatu, który można znaleźć w ogrodzie, ale bardziej podkręconego hydroponicznego jaśminu, który jest oszałamiający, kremowy i otulający. Dla innych doznanie jest pocieszającym bursztynem i ciepłym drewnem, prawie męskim w swoim wyniku.

Ale dla nielicznych, a ja jestem jednym z nich, rezultatem jest esencja pachnąca jak nalewka z winogron zmieszana ze świecącym bursztynem, aby stworzyć niemal dziecięcy zapach lekarstwa na kaszel! I to w najlepszy możliwy sposób! Podobny do Dior Poison. Można by pomyśleć, że perfumy nazwane Alien będą pachniały dziwnie lub zbyt eksperymentalnie, ale w rzeczywistości dla większości pachną dość mainstreamowo. Niezależnie od osobistych doświadczeń z Thierry Mugler Alien, jest to empiryzm, który każdy powinien przeżyć! Najlepiej w ciemną noc i jesienią/zimą, ponieważ jego świecąca głębia jest idealna na chłodniejsze miesiące!

Alien wydaje się świecić w powietrzu, wydzielając niemal galaktyczny zapach, który wydaje się być wyczuwalny przez wiele kilometrów. Jeśli ktoś ma problemy z perfumami, które nie utrzymują się długo na skórze, zawsze polecam wypróbowanie tych, ponieważ ich trwałość jest niezrównana. Ale dla niektórych osób ta dominująca obecność jest zbyt daleko od stratosfery! Alien Thierry’ego Muglera jest dla kobiety, która zarządza pokojem. Kobieta odważna i pyskata, ale nigdy nie zdradza zbyt wiele. Kryje się za nią tajemnica i transcendentna jakość, jakby nie pochodziła z tej planety. Jej spojrzenie umyka ci, tak jak jej zapach nawiązuje do ciebie w ciszy nocy, podążając za nią jak ogon komety!